گزارش تصويري

آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 235583
بازدید کنندگان امروز : 47
بازدید کنندگان این صفحه : 156454
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

تقويم
اخبار > اجرای صحيح و قانونمند فرآیند انتخابات درمراحل مختلف زمینه ساز اعتماد و حضور حداکثری مردم در انتخابات است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار قم :

اجرای صحيح و قانونمند فرآیند انتخابات درمراحل مختلف زمینه ساز اعتماد و حضور حداکثری مردم در انتخابات است

معاون استاندار قم با تاكيد بر لزوم قانونمندي همه ناظران و مجريان انتخابات، اظهار کرد: اجرای فرآیند هاي مختلف انتخابات در چارچوب قانون زمینه ساز اعتماد و حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم بیژن سلیمان پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم و رئیس ستاد انتخابات استان با حضور در حوزه انتخابیه قم، از روند فرآیند ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی بازدید نمود.

معاون استاندار قم در این بازدید و در مصاحبه با صدا و سیمای قم با اشاره به تاکید استاندار قم برای ایجاد شرایط مناسب جهت تحقق برنامه هاي انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبري اضافه کرد: خوشبختانه با اهتمام مسئولان برگزاری انتخابات در استان ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شرايط مطلوبي انجام شده و خبرگان رهبري نيز در حال انجام است و هيچگونه مشكلي در اين رابطه نداريم.

معاون استاندار قم با تاکید بر لزوم توجه همه مسئولین براي افزایش اعتماد عمومی، ادامه داد: بحث رعایت قانون، اصلی مهم در فرایند های مختلف از بدو شروع تا انجام انتخابات و اعلام نتایچ است که با حضور افراد مجرب و مورد اعتماد، بدور از هیچ گونه شائبه و تخلف انتخاباتی مراحل طی خواهد شد تا مردم با اطمینان کامل پای صندویق های رای حاضر شوند و با حضور حداکثری خود آراء خود را به صندوق های رای بیاندازند.

 


٠٨:٤٠ - 1398/09/20    /    شماره : ٢٠٣٢٤    /    تعداد نمایش : ١٠٧معاونت سیاسی امنيتي

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد